Witamy arrow Kominki

Kominki

Nowoczesne rozwiązania techniczne przyczyniły się do tego , że kominek jest nie tylko ozdobą ale i urządzeniem mogącym ogrzać kilka sąsiednich pomieszczeń lub cały dom do150 m2. Dobrze wykonany kominek to: efekt grzewczy i czysta szyba przez którą widać relaksujące nas płomienie. Ładny, ekonomiczny a zarazem funkcjonalny kominek to taki, który właśnie czeka na klientów firmy Mago. Wielu zadowolonych klientów już kilka lat chwali sobie funkcjonowanie przez nas wykonanych obudów kominkowych. Obudowy wykonane są na indywidualne zamówienie i potrzeby klienta - zapraszamy do zapoznania się procesem powstawania kominka.

 

Ciepło rodzinnego domu

Kominki tworzą ciepło rodzinnego domu. W dawnych czasach całe rodziny gromadziły się przy ogniu, aby grzać się i pobyć razem. Nowe czasy i szybkie tempo życia powoduje, że mamy coraz mniej czasu dla siebie i najbliższych. Czy nie warto czasem zatrzymać się i usiąść razem i utrzymać wspólnie żar domowego ogniska.

 

Jesteśmy aby pomóc

Pomożemy Państwu w wyborze kominka, zaprezentujemy istotne szczegóły oraz odpowiemy na każde nurtujące pytanie. Na Państwa życzenie możemy dokonać wszelkich niezbędnych pomiarów i przedstawić możliwe warianty rozwiązań w różnych aspektach, kosztowych, oszczędnościowych czy funkcjonalnych. Nasz projektant przedstawi Państwu kilka rysunków wizualnych na podstawie których wybierzecie swój wymarzony kominek... Serce każdego domu!

 

Trafny wybór

Decyzja o instalacji kominka musi być bardzo przemyślana. Kominek instaluje się raz na wiele lat i od tego jakiego wyboru dokonamy, będzie zależeć jego użyteczność i sens całej, niemałej przecież inwestycji. Proponujemy Państwu pełny asortyment kominków. Prezentujemy poniżej niajważniejsze cechy naszej oferty, które okaża się kluczowe przy zamawianiu kominka.

  • ciekawe i oryginalne projekty
  • wkłady z najlepszych firm europejskich
  • obudowy
  • turbiny i osprzęt do dystrybucji gorącego powietrza
  • akcesoria kominkowe
  • kominki z płaszczem wodnym